Андрій,Рівне | 2021-04-19 09:19:52

Папілома

Добрий день ! Маю на шиї папілому , вчора коли в цій ділянці був свербіж , то випадково зачепив цю папілому і в цій ділянці була невелика гіперемія і печіння , сьогодні коли повертаю голову в протилежну сторону , то є печіння на кілька секунд. Чи потрібно мені негайно звертатися до дерматолога і що робити ?

Ответы врачей 1

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Якщо буде загострюватися, то зверніться до лікаря. Поки що не травмуйте, один раз змажте зеленкою чи розчином фукорцину.