Сергій | 2021-04-15 14:35:10

Задишка

Доброго дня, два роки відвідува басейн, плавав 1-2 км., але після того як в жовтні 2020 перехворів на коронавірус, після басейна постіно задишка, яка продовдується 2-3 дні . Підскажіть чи відвідувати й надалі басейн? чи можливо випари хлорки провокують задишку?

Ответы врачей 1

Ярощук Лариса Борисовна
пульмонолог, аллерголог
Адрес: Институт фтизиатрии и пульмонологии им. Ф.Г. Яновского АМН Украины,
Телефон: +380977863545 (Vaber, Telegram) larisa.iaroshchuk – Skype
Добрий день! Задишка на протязі 2-3 днів можливо пов'язана з астенією, яка притаманна після перенесенного захворювання і в часом зникне. У разі зростання задишки зверніться до сімейного лікаря на предмет обстеження стану сердця та легень. Всього найкращого!