Ника | 2021-04-14 12:08:03

Лор

Доброго ранку, скажіть, будь ласка, на наступних два тижні змінити графік наших уроків? Лише цих два тижні, маю трошки несподівані зміни. Зокрема, провести уроки сьогодні, в четверг і в наступний четверг на 7 годину?

Ответы врачей 2

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день! Интересных вам уроков)
Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
В чому ваше питання до лікаря отоларинголога???