Женя | 2021-04-07 19:09:20

Астма

Я роблю на проізводстві де плавлю алюміній в тігелі і відливаю в форми плавлений алюміній і жду поки вичахнуть Скажіть для асматика ці пари дуже шкідливі?

Ответы врачей 1

Ярощук Лариса Борисовна
пульмонолог, аллерголог
Адрес: Институт фтизиатрии и пульмонологии им. Ф.Г. Яновского АМН Украины,
Телефон: +380977863545 (Vaber, Telegram) larisa.iaroshchuk – Skype
Добрий день! Вважається, що астма та схильність до алергіі не являються факторами ризику при роботі при тігельному виробництві, але це може приводити до розвитку бронхообструкції (утрудненого дихання) та у подальшому, астми. Вважається, чим раніше людина, у якоі з'явилися симптоми астми, перестане працювати з алюмінієм, тим більш сприятливий перебіг захворювання.