Анастасія | 2021-04-03 03:42:57

Що мені робити?

Доброї ночі! Я не знаю що мені робити і як жити далі. Я не бачу майбутнього, нічого не хочеться робити, почуваю себе самотньою. В мене моральне насильство в сім‘ї зі сторони мами, а папа на це просто закриває очі і робить вигляд що нічого не помічає. Я його багато разів просила щоб ми від неї переїхали, або щоб повів мене до психолога но він мене не чує, а я просто вже не витримую. Мама в мене випиває кожен день, кожен день я чую сварки, кожен день вона принижує, обзиває і проклинає мене...В дитинстві била мене, але зараз перестала бо я не даю їй це зробити. В мене були попитки суіциду( різала руки та була спроба спригнути з висоти) я їм це казала пару раз, але їм байдуже. Багато раз тікала з дому, щоб не чути слова мами які мене просто добивають морально. Я почала погано спати( мені дуже важко заснути), в мене трясуться руки, я стала дуже нервовою і почала зриватись на людей, я стала замкнутою в собі, в мене немає друзів які могли б мене підтримати, я часто плачу без причини, мені нехочеться житти.. Папа постоянно говорить мені лише за одну учобу, то що я маю вчитись і тд. а на те що зі мною він закриває очі. А мені не хочеться вчитись, не хочеться ходити до школи, мені нічого не хочеться.. Єдине що мені хочеться це побистріше звалити кудись подалі і все. І я не знаю що мені робити, мені потрібна ваша допомога

Ответы врачей 1

Ратушняк Мария Викторовна
психолог детский
Адрес: г. Винница, Украина, Детское дошкольное учреждение № 67
Телефон: +380974606690
Добрий день. Я заочно можу лише поспівчувати. І запевнити у тому,що почуття які зараз вирують в твоїй душі знайомі усім. Не залежно від віку, статусу чи матеріального статку. Так,в такі моменти дійсно потрібна людина,яка вислухає. І не тільки, а зрозуміє тебе і твої потреби. Підтримає, запевнить у тому,що ти Маєш право відчувати усе, що відчуваєш. А якщо говорити конструктивно, і думати, що конкретно робити в цій ситуації, то в будь-якому містечку є виконавча влада, і при ній обов'язково є служба молоді та соціальна служба. Туди завжди можна звертатися. Там є психологи. Які і тобі допоможуть, і, при необхідності, можуть і мамі допомогти. Крім того,є так звана ювінальна поліція. Це люди,які займаються асоціальними проявами людей. Розбирають сімейні стосунки,і за необхідності, мають право контролювати рівень виконання батьками своїх обов'язків щодо дітей. Ти завжди можеш туди звернутися. Там усе анонімно і безкоштовно. Тільки набратися сміливості і зробити крок. І в школі чи училищі мають бути і психологи і соціальні працівники. Той хто шукає,знаходить. Удачі. Вчись сприймати життя, таким яким воно є в реальності,не ідеальним. І, за необхідності, ⁉️ захищати свої права.