Олександра | 2021-03-31 11:51:10

Субклінічний гіпотеріоз

Добрий день! показники ТТГ 4.2, чи потрібно приймати еутірокс?

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! Ви не вказали Ваш вік, стать і з якою метою визначали рівень ТТГ. Якщо Ви жінка і плануєте вагітність - то обов'язково слід приймати еутирокс до досягнення цільового рівня ТТГ нижче 2,5. Якщо не плануєте вагітність - більше рухатися і повторити ТТГ в іншій лабораторії через 1-2 місяці (а також вільний тироксин і антитіла до ТПО). Якщо ж Вам за 60 років - особливих проблем немає, але періодично контролюйте ТТГ (а також ліпідограму).