Артем | 2021-03-26 18:14:15

Чим зараз небезпечне проживання студентів у гуртожитках? і Як не захворіти в таких умовах?

Доброго дня. Мене звати Артем. Дайте, будь ласка, відповіді на ці запитання. Вони мене дуже турбують. Я сам зараз знаходжуся в гуртожитку. Чим зараз небезпечне проживання студентів у гуртожитках? і Як не захворіти в таких умовах?

Ответы врачей 2

Сухов Юрий Александрович
гепатолог, вирусолог, инфекционист
Адрес: г. Киев, кафедра инфекционных болезней НМАПО имени П. Л. Шупика, городская клиническая больница Киева №4
Телефон: Рабочий телефон: +38 (044) 3629952; E-mail: [email protected], при необходимости и личной договоренности возможны дистанционные консультации по Skype или Viber, WhatsApp, Telegram: +38095 0001963
Доброго дня. Крім звичайної небезпеки в гуртожитках, зараз є небезпека зараження ковід-19. Епідемічне в гуртожитку вірогідність інфікуватися вірусом ковід-19 нижче ніж в казармі або притулку, хоспісе, але є дуже високою. 2 направлення – особистий захист та гігієна та дотримання іншими правил безпеки… Якщо у Вас немає ожиріння, тяжких супутніх хвороб, за віком Ви не відноситесь до груп ризику, тому можна говорити про очікування звичайного, легкого перебігу ковід-19. Як буде можливість – вакцинуйтеся
Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
В першу чергу, потрібно дотримуватись правил гігієни - ретельно мити руки, посуд, не вживати сумнівну їжу без термічної обробки та некип‘ячену воду.