Таня | 2021-03-25 09:14:39

Мононуклеоз

Доброго дня. дитині 4 роки 9 днів 28 день як перенесла інфекційний мононуклеоз. Зробили УЗД. Чи потрібно щось пити для печінки в селезінки. Чи чекати час щоб вони самі прийшли а норму. Чи потрібно надалі дитину обмежуватии фізичну навантаженість. Селезінка Розміри 86 /40 однорідна. Ехогенність середня. Контури чіткі рівні. V.lienalis 3.7мм прохідна Печінка Контури збережені. Судинний малюнок бо. Права доля 110 мм виступає за край реберної дуги на 6 мм. Ліва доля 46,5. Структура паренхіми однорідна. Ехогенність середня. V.porte 7мм. Холєдох 2.4 мм Підшлункова Однорідна. Ехогенність дещо підвищена. Голівка 18.5.мм Тіло 9 мм. Хві ст 17 мм

Ответы врачей 1

Лазаренко Анастасия Олеговна
Адрес: ЛДЦ Добробут, ул семьи Идзиковских 3, 097 495 2888
Доброго дня! Якщо під час інфекційного мононуклеозу у дитини не було пожовтіння склер та шкіри, то необхідно просто спостереження. Протягом 2 місяців від початку хвороби бажано обмежити активні фізичні навантаження ( спортивні секції - гімнастика художня або спортивна,  бойові мистецтва, бажано уникати кувиркання) і повторно через 1 місяць зробити узд органів черевної порожнини. З повагою, Анастасія Лазаренко