Maria | 2021-03-15 17:28:27

Куди звернутися

Доброго дня. Збільшені лімфовузли на шиї ( відчуття здавленості в горлі) та мезентеріальні, холецистит, біль в голові, носі та під оком. В крові Ig Toxocara canis 3,2. ЗАК в межах референсних показників. Ірина Анатоліївна, підкажіть чи можна до вас потрапити на онлайн консультацію.

Ответы врачей 1

Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
Доброго дня! Я займаюсь цією патологією, але краще записатись на очну консультацію, бо мені потрібно Вас оглянути.