Марія | 2021-03-12 12:57:22

Залостий поліп

Доброго дня,у мене залостий поліп ендометрію,уже три рази удаляли,ніхто не може пояснити чому він знову росте,видаляли методом вишкрібання,призначили лікування таке як епігалін,метіда,та казалок, можете підказати чи ці ліки зможуть допомогти?

Ответы врачей 1

 Тараненко Юлия Васильевна
акушер-гинеколог
Адрес: МЦ «Гармония здоровья», г. Киев, гинеколог-эндокринолог.
Телефон: 097 662 51 96
Доброго дня! Вірогідність рецидивів поліпів після РЛДВ ( вишкрібання) достатньо висока. Причина в тому що зазвичай залишають ніжку поліпа і він знову виростає. Більш ефективніший спосіб видалення поліпу - гістерорезектоскопія( ми можемо побачити видалили повністю чи ні, і місце ніжки коагулювати).На рахунок препаратів в цілому достатньо непогані, все залежить від порушення гормонального фону на скільки є виражені проблеми