Анна | 2021-03-11 15:26:10

Затримка місячних 14 днів, що це може бути?

Цикл триває 28 днів(5 днів), затримка менструації 14 днів, 3-4 дні часто ходила в туале але безболісно, трішки були білі виділення без запаху, дизкомфорту небуло, рідко болить поясниця, пару раз підколювало по бокам в низу, а сьогодні кололо в лівому боці, болить голова, вчора зранку було напів прозоре тягуче виділення, під час сексу використовували інтимний гель, погіршився стан шкіри на обличчі, 4 дні нудить, тест на вагітність негативний

Ответы врачей 1

 Тараненко Юлия Васильевна
акушер-гинеколог
Адрес: МЦ «Гармония здоровья», г. Киев, гинеколог-эндокринолог.
Телефон: 097 662 51 96
Доброго дня, , всі симптоми дійсно похожі на признаки під час вагітності, зверніться до лікаря для проведення УЗД діагностики, після чого буле зрозуміло які обстеження потрібно пройти