Марина | 2021-03-10 18:28:31
Хронічне захворювання горла
Доброго вечора, дочці 2 роки, з 7 місяців як почали різатись перші зуби у дочки постійно при прорізуванні зубів піднімалась температура, з'явилися насморк та червоніло горло, яке перейшло в хронічне, ми постійно п'ємо ромашку або користуємось спреяма, антибіотики нам лікар не хоче приписувати через проблеми з кишечником, горло вже постійно червоне, гарно дякую.
Ответы врачей 1
Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день. Сдайте бак.посев из зева на флору и чувствительность к антибиотикам.