Евгения | 2021-03-04 18:58:32

Болят уши

Здравствуйте подскажите пожалуйста чем лечить уши очень болят и голова У меня в городе нету лор врача хорошее чтобы пойти на осмотр!

Ответы врачей 2

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день. Нурофен, Отипакс в уши по 3 кр 3 раза в день.
Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Отологічний діагноз це тільки отоскопія!!! Нажаль я не знаю який отит: гострий чи хронічний, зовнішній чи середній, також без огляду ми не скажемо яка оталгія- пов'язана з вухом чи ні!!! Тому наприклад я не дам Вам рекомендації щодо вуха та голови! Єдине скажу ібупрофен для зняття болю. Будьте здорові!