Наталія | 2021-03-02 20:05:41

Кальцій для профілактики

Добрий день. Перед прийомом кальцію для профілактики потрібно здавати якісь аналізи? На що звернути увагу? Мамі 70, мені 43, доньці 13. Молочні продукти майже не вживаємо. Донька інколи ( раз на місяць) жаліється на болі в ногах. Мама п'є каву кілька разів на день ( не міцну). Чи підійде препарат у вкладенні? Дякую.

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, необходим осмотр доктора. И сдать анализ крови на определение уровня кальция! Что бы избежать Гиперкальциемии, повышения уровня Кальция!