Оксана | 2021-02-22 15:37:38

Заїкання

Доброго дня ,дитині 9років заїкається з 2,6років невропатолог ставить діагноз неврозоподібне заїкання(читає текст і розказує вірші добре без запинок)зараз дуже звиртає увагу на своє заїкання і через це говорить гірше в школі відмовляється відповідати на уроках,як як допомогти йому повернути впевненість в собі?

Ответы врачей 2

Слюсарь Татьяна Алексеевна
психолог детский
Адрес: г.Киев, ул.Смоленская 31/33 "Центр речи - речевой центр"
Телефон: 050-843-31-08
Доброго дня. Я працюю із заїканням вже 10 років. У вашої дитини формується невротичний тип заїкання, тобто буде неврозоподібне заїкання із невротичним компонентом. У такому випадку потрібно обов'язково працювати із психологом, щоб допомогти дитині позбутися невротичних причин. Звертайтеся 0508433108
Ратушняк Мария Викторовна
психолог детский
Адрес: г. Винница, Украина, Детское дошкольное учреждение № 67
Телефон: +380974606690
Доброго дня . Впевненість можна повернути лише віришивши питання з заїканням. Це ваша спільна робота, довготривала, нелегка. Але може бути ефективною.Заїкання лікується шляхом обов'язкової співпраці лікаря-невролога, дитячого психолога, вчителів школи, батьків та самої дитини. Ви вже запустили хворобу. Заїкання в 2-3 часто виникає. Але якщо вчасно ним займатися,уходить без сліду. Зараз важче. Але зараз вам в допомогу сам хлопчик і його свідоме розуміння та мета позбутися вади. Від вас, організація підтримка,витримка та допомога. Говоріть, що чуєте його,що нехай говорить повільно, ви слухаєте стільки часу,скілько це потрібно. Нехай говорить співаючи,протягуючи слова. Дихальні техніки. Фізичне навантаження. Цілі і мрії. Це усе в комплексі допоможе позбутися заїкання та побачити свою цінність для себе і однолітків у чомусь іншому. Працюю онлайн і вживу. Звертайся. Пишіть в Messenger. Марія Ратушняк.