Ксенія | 2021-02-22 14:27:37

Аналіз крові

Добрий день! В аналізі крові тромбоцити 155. Стан внутрішніх органів на УЗД нормальний. Три роки назад тромбоцити були більше 230. Як покращити рівень тромбоцитів?

Ответы врачей 1

Скачко Борис Глебович
диетолог, терапевт
Адрес: г. Киев, Украина, Авторский клуб «Здоровье»
Телефон: (044)-383-19-20
Щоб підвищити рівень тромбоцитів потрібно знайти та усунути причини порушення деяких функцій печінки та нирок. При цьому на УЗД вони виглядають пристойно та загальні аналізи часто не змінено. Причина зниження рівня тромбоцитів у кожному випадку своя. Це можуть бути зміни в режимі та раціоні харчування, перенесені захворювання, зміна миючих засобів на кухні або Косметики, 'зміни умов праці та життя, тощо.