Слава | 2021-02-19 12:42:02

свербіж

Добрий день. Місяць тому в мене появився герпес на губі і температура 36.9-37.2. Вирішила боротись з інфекцією ефірними оліями DoTerra, правда термін придатності пройшов, але мені знайома сказала, що вони не псуються (натуральні, очищені). Я випила в капсулі 2-3 краплі олії лемонгрессу, через 20 хв. капсулу з 2 кр.Clove- гвоздики. намазала плече, груди іншими оліями. На другий день знову випила по 2 кр. цих олій. Ввечері на грудях, животі, поясниці появилось почервоніння, яке пекло. Приймала L- цет, але не помагало. Дерматолог виписала Сорбент - і мазь (віт.А, віт.Е, клобаза, елоком). Через тиждень почервоніння зійшло. Але свербіння продовжується. То поясниця, хребет свербить, хочеться роздерти, то груди, живіт, руки біля плеча. Дерматолог сказав, що на шкірі нічо не бачить. Що робити? Які обстеження треба пройти?

Ответы врачей 1

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
У шкірних хворих всі аналізи, зазвичай, в нормі. Препарати в організмі можуть продовжувати інформаційну дію ще місяці зо два. Рідше мийтеся, не чешіть, не носіть синтетику. Заочно курс лікування не розписується на цьому порталі