Карина | 2021-02-12 10:20:31

Висипи

З‘явилась висипка, як тиждень, почалось з рук, потім поширилось на пальці ніг( зверху) та п‘яти, на ліктьові теж є. Спочатку свербіло, після розчухувані почало боліти, потім воно під вечір починає чухатися знову. Виписка( круглі прищі) наповнені рідиною. Заздалегідь дякую за допомогу!

Ответы врачей 1

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Схоже, що починається Багатоморфна ексудативна еритема. Потрібно уточнювати причину та швидко лікувати.