turbocom | 2021-02-09 12:22:15

гортанный рефлюкс

Здравствуйте. Беспокоит рефлюкс-эзофагит, эрозивный гастрит. Лечение пищевода и желудка идет успешно, но боли в гортани не проходят. Особенно усиливаются после двух-трех минут разговора. Посоветуйте пожалуйста что делать. Спасибо.

Ответы врачей 2

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день! Это следствие эзофагита. Симптоматически можете рассасывать Трахисан.
Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Поки Ви повністю не заберете фактор ризику (проблеми з ГЕРХ) нажаль скоріш за все проблеми з гортаню будуть. На даний час та після повного курсу лікування ГЕРХ проведіть ендоскопію гортаноглотки, для виявлення причин ваших скарг та порівняння картини після лікування! На даний час проведення небулайзерної терапії зі звичайними фіз розч по 3 рд, голосовий режим, зволоження повітря. Будьте здорові!