Коля | 2021-02-06 12:26:46

Нудота

Мені 28 Місяць назад був в гастроентеролога проблеми не знайшли ((робив узд потім виписали таблетки через місяць переробив узд і все нормально лікар казав що по цьому узд немає нічого такого щоб були симптоми такі як в мене

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Причины тошноты : переедание и употребление в пищу жирных блюд. ... Психогенные реакции: стресс, невроз, тревога. И много других причин. Рекомендую сдать анализ крови общий и биохимический.