Коля | 2021-02-05 22:00:05

Срк

Скажіть будь ласка як дізнатись чи є в тебе симптом срк? Мене на протязі 15 років тушнить шлунок і болить голова і я незнаю причини вже скільки часу лікую і все марно нерви і переживання є депресії на рахунок того шо не можу вилікуватись нерви напевно також через це появились нудота весь час

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте сколько вам лет? Как давно вы были на осмотре врача, делали ли вы обследование ФГДС, общие анализы крови?