Kolya | 2021-02-05 21:27:32

Ніс нудота

Якщо є надмірна кількість фізіологічного слизу через анатомічні особливості у носі тоді звичайно ці виділення будуть подразнювати ШКТ. Вадим Ігорович а як це по медицинський термін чи як я би собі в інтернеті глянув І це неможливо побачити його просто подивлячись в ніс?? Хочу піти на цю ендоскопію і незнаю шо робити

Ответы врачей 1

Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Я не розумію чому ви тягнете з ендоскопією, минулої відповіді я вам казав , що просто дивлячись у ніс не завжди можна побачити проблему, тому до чого ці питання? Гіперсекреція слизу це не діагноз і не термін це симптом, який характерний для багатьох паталогій порожнини носу та носоглотки! В інтернеті якщо ви не маєте медичної освіти, ви не знайдете правильних ресурсів для вашої відповіді!