Іван | 2021-02-05 20:04:14

Сильно болить голова та постійно нудить

Доброго дня! Я чоловік, мені 46 років. Підкажіть будь ласка що робити у випадку, якщо є сильні болі в голові та нижче шиї, сильна ломота, постійно хочеться спати та дуже нудить від будь-якої їжі... Буду вам дуже вдячний)

Ответы врачей 1

Яценко Екатерина Валентиновна
невролог детский, невролог
Адрес: Место работа – Неврологическая клиника доктора Яценко.
Телефон: +38 050 33-77-371
Доброго дня! По-перше, треба розібратися у причині ваших симптомів та вашого загального стану. Для цього Вам потрібно звернутись до невролога, пройти первинну консультацію та, можливо, зробити додаткові дослідження. Тільки після цього лікар зможе поставити діагноз та запропонувати Вам шлях лікування. Головне, не зволікайте, головний біль – це ознака того, що вашому мозку потрібна допомога, і якнайшвидше!