Галина | 2021-01-31 00:04:43

Депресія

Добрий день Два місяці тому мій чоловік розпочав скандал. Після цього що він хоче розлучення потім що у нього депресія і він хоче роз'їхатися. Я переїхала. Він каже що відчуває пустоту і він вже не має до мене почуттів. Потім сказав що може в нас все ще буде добре, потім що він до мене відчуває виключно батьківські почуття ніби я його дочка. Тепер що я мушу рухатися дальше і не повинна від нього залежати. В нього ідеалістичні уявлення про любов, він вважає що люди які підходять одне одному взагалі не сваряться і розуміють одне одного без слів, він завжди казав зо моя мова тіла каже йому зо він мене не приваблює, а він хоче щоб жінка на нього стрибала кожного разу коли його бачить і поводиляся як "шальная императрица" . В своїх висловлюваннях він суперечить сам собі, я вже нічого не розумію і відчуваю що сама скочуюся в депресію

Ответы врачей 2

Соболь Андрей Аркадьевич
Адрес: г. Донецк, частная практика
Телефон: +380955298093
Здравствуйте, Галина! Так, в чём Вам помочь? Если Вы считаете, что у Вас депрессия - найдите возможность обсудить своё состояние с врачом-психотерапевтом.
Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
Так, визнати, що близька людина виявилася трішки іншою ніж вважалося раніше - це складна внутрішня робота, розумію Вас.