Татьяна | 2021-01-19 22:30:52

Проблеми з туалетом

Дитині 5 рочків (хлопчик). Нервовий, постійно злиться, часто плаче (інколи навіть просто тому, що йому "жалко ведмедика"), дуже часто в дитини мокрі трусики, ночі теж мокрі, інколи спостерігались грязні трусики. Останнім часом ночі бувають сухі (якщо вночі раз збуджу, щоб сходив на горшок), а от вдень бувають трусики мокрі (рідко), а от грязні - практично щодня. Дитина просто сидить тихенько і чекає, коли підходжу і кажу, щоб пішов попісяв, він каже "ні, я краще покакаю", але трусики вже грязні на той момент. Проблемо, можливо, криється ще раніше: так як проживали в селі - з перших днів життя, як тільки засинав в колясці на вулиці і чув, як кукурікає півень - постійно просинався і кричав. Минулого року, як почали ходити в садочок, кожен похід в садочок давався нам з криком. В садочку неодноразово його просто відтягували від мене, як котеня. Періодично все більш-менш налагоджувалось, періодами - повторювалось. Думала вже про те, щоб не пускати в садочок, але психолог з садочка рекомендувала не припиняти походи в садочок. Цього року нас перевели в іншу групу, до інших вихователів і для нас похід в садочок - як свято. Але минулого року в нас таких частих проблем з грязними трусиками не було. Це були одиничні випадки. Мокрі - бували, а от грязні - рідко. Цього ж року - мокрі ми рідко, а грязні - частіше. Коли залишається вдома - то дуже часто. Педіатр призначила нам магнеБ6 і Нотту, пропили магнеБ6 10 днів, нотту - п'єм далі, але результату нема ніякого. Педіатр сказала, що можливо потрібно буде до невропатолога. Порадьте, будь ласка, що робити. Дякую

Ответы врачей 2

Слюсарь Татьяна Алексеевна
психолог детский
Адрес: г.Киев, ул.Смоленская 31/33 "Центр речи - речевой центр"
Телефон: 050-843-31-08
Доброго дня. Все що ви описали схоже на невроз (енкопрез чи енурез), для встановлення точної причини потрібно звернутися очно до невролога, пройти обстеження та лікування. Та до дитячого психолога, потрібні корекційні заняття.
Ратушняк Мария Викторовна
психолог детский
Адрес: г. Винница, Украина, Детское дошкольное учреждение № 67
Телефон: +380974606690
Добрий день. Якщо є в садку психолог, нехай попрацює з сином. Але, згодна,треба йти до невропатолога. Тому що Ви називаєте кілька факторів та ознак неврозу. Думаю,треба питання вирішувати з обох сторін,і з медичної з лікарем,і з психологом. Там є свої методики. Спеціалісти їх знають. Робіть це зараз, тому що скоро ще наклалеться навантаження адаптації до школи. Удачі