Анна | 2021-01-17 16:53:55

Потріскані руки

Доброго дня,мене цікавить як мені вилікувати свої руки вони дуже чешуться,це вже неможливо терпіти. Постійний дискомфорт,я вже перепрошувала всі мазі,креми не знаю що робити. Так як закордоном не можу звернутись до лікаря. Пальці опухають,виникають маленькі водянисті бульбашки,які потім перетворюються на рани. Залишу фотографію,можливо ви знаєте,що це і як його вилікувати. Плюс до всього все тіло останнім часом дуже сухе і роздратоване. Буду дуже вдячна за допомогу

Ответы врачей 1

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Схоже на Дисгідроз кистів. Може перейти в дисгідротичну екзему. Лікування по протоколу.