Тетяна | 2021-01-08 11:55:23

МРТ висновок

Доброго дня! У батька травма плечового суглобу, зробили МРТ, поки що немає можливості піти до лікаря. Ось висновок МРТ. Будь ласка, підкажіть, наскільки серйозна травма і чи треба операція (щоб знати чи треба лишатись в Києві, бо він хоче їхати в своє містечко). Чи потрібно уже зараз щось приймати до прийому лікаря? Буду дуже вдячна за консультацію.

Ответы врачей 3

Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
Травма досить серьозна і досить часто у подібних випадках показане хірургічне лікування, але остаточно вирішити питання про доцільність операції заочно - нереально. Конт тел 067 408 21 27.
Пинчук Евгений Иванович
травматолог / ортопед
Адрес: в КЛ «Феофанія»
1. При переломах всегда нужна иммобилизация конечности 2. Вам нужна консультация травматолога. Переписка по интернету не подходит
Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64
Потрібен огляд ортопеда-травматолога, як мінімум імомобілізація ортезом або гіпсом, а то і операція. Треба дивитись самого пацієнта та всласне самі знімки МРТ. Їхати в село без огляду та щонайменш правильної фіксації плечового суглоба не можна. Чим раніше звернетесь до лікаря, тим краще. Якщо немає куди звернутись, пишіть у Вайбер 068-321-42-87, Котюк Віктор Володимирович або одразу завтра приходьте з МРТ, рентгенами і т.п. з 10.00 до 13.00 в Інститут травматології та ортопедії, 4й поверх, відділ спортивної травми.