Галина | 2021-01-07 22:39:54

Зуд

Добрий вечір! Місяць назад мені зробили операцію по видаленню пупкової грижі. Лікар назначив носити бандаж. Але проблема в тому, що коли я його ношу, то дуже свербить живіт, що не можу витримати цей зуд. Якщо я його не вдягаю декілька днів, зуд одразу зникає. Буду вдячна за пораду.

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, скорее всего зуд связан, с тем что под бандажом кожа преет. Попробуйте проложить между кожей и бандажом тонкий слой бинта!