Олена | 2021-01-05 20:40:39

Затримка місячних

Доброго вечора. Зараз у мене 30 день циклу,попередній місяць 27.За останніх 6 місяців цикл коливався від 24 до 28 днів.Дуже переживаю,чому затримка. Незахищеного сексу не було.Чи нормально такі коливання циклу?Відчуваю тянучі болі внизу живота,дратівливість,груди не болять, але відчуття набряклості.

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте я бы порекомендовала осмотр доктора и узд органов малого таза!