Юлія | 2021-01-05 13:56:33
мастопатія
Доброго дня.Нещодавно на узі виявили масопатію та кісту в груді.Назначили гепаринову мазь, травамель с і епигалин брест.Чи достатньо цього для лікування мастопатії? багато поганих відгуків стосовно епигалин бреста, що він не допомагає, можливо порекомендуєте щось краще
Ответы врачей 1
Белявский Василий Владимирович
маммолог
Які розміри кісти? Скільки Вам років? Акушерський анамнез, супутні захворювання. Спробуйте амідол, індол, тазалок, серрату...