Тетяна | 2020-12-21 21:17:18

Поріз манікюрним інструментом

Добрий вечір. Тиждень назад порізали кутикулу до крові інструментом (нестерилізованим підозрюю). Рану обробили спиртом. Вже 5 днів місце порізу набрякло і червоне, гною нема, під шкірою тверде ніби рисова зернина. Три дні на ніч кладу мазь Вишневського, від працю привита в 2018 р. Чи варто бити на сполох, до якого лікаря звертатися, через скільки часу йти здати аналіз на інфекції? Дякую за відповідь

Ответы врачей 1

Яровой Дмитрий Михайлович
травматолог / ортопед
Адрес: Консультативно-диагностический центр Деснянского района г.Киева , "Хирургический центр полного цикла CitiDoctor"
Телефон: +380979169166
Доброго дня! Зверніться до хірурга в поліклініку за місцем проживання. Ймовірно, що мова йде про навколонігтьовий панарицій.