Оксана | 2020-12-19 20:42:05

Запах

Нет обояния 3 месяца,последние 2 недели на все чувствую запах газу

Ответы врачей 3

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
возможно вы переболели коронавирусной инфекцией.
Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Аносмія є кондуктивна( набряк,поліп, обструкція носової порожнини) та сенсоневральна (проблема з нюховими рецепторами). Для того щоб правильно поставити діагноз і при потребі правильне лікування потрібно пройти огляд у отоларинголога. Також обов'язково аналіз на КОВІД 19! Будьте здорові.
13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте сдавали ли вы тест на определение Covid 19?