Вікторія, 30 р. | 2020-12-17 06:28:10

Гайморит

Добрий ранок.У мене гайморит,закладає ніс,інколи болить голова,і кашель(від тої слизі я не можу відкашляти),промиваю солевим розчином,ще були приписали Протаргол. Що ще робити щоб прийшов кашель? Дякую.

Ответы врачей 2

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день. При гайморите может быть кашель. Возможно нужна коррекция лечения.
Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Гайморит є гострий та хронічний, вірусний післявірусний бактеріальний в кожен з цієї класифікації лікується по різному. Щоб пройшов кашель рекомендую звернутися до отоларинголога на огляд для остаточного поставленого діагнозу та правильного лікування. Будьте здорові!