Даша | 2020-12-14 00:35:38

Затримка

Тема запитання: Затримка місячних alt Доброї ночі. В мене затримка 3 неделі, грудь болить, цикл не регулярний, (була тільки один раз затримка така велика була вона 13 днів), робила 2 тести негативні. Чи може це бути вагітність? Чи гормональний збій

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, необходим осмотр доктора и обследование! Для того что бы выяснить истинную причину задержки менструации