Ірина | 2020-12-13 21:31:23

Часті істерики практично до непритомного стану

Доброго вечора. Дочці 2 роки істерики без причин звичне явище (впала іграшка в іншої дитини на вулиці, вимкнули телевізор, закрили/не закрили двері і тд.). Ображає тварин як тільки бачить, ображає дітей б'є просто, бо так їй хочеться, забирає іграшки і кричить так що чують всюди), будь шо вона захоче в дану секунду требує криком і трясеться. Пробували сварити, говорити спокійним тоном пояснюючи їй, але реакції жодної... складається враження що вона навіть не слухає!

Ответы врачей 2

Ратушняк Мария Викторовна
психолог детский
Адрес: г. Винница, Украина, Детское дошкольное учреждение № 67
Телефон: +380974606690
Добрий день. Дитина в 2 роки без причини нічого не робить. Якщо дорослі цієї причини не знають, не розуміють, це не значить, що її немає. Заочно сказати неможливо. Можна лише тільки робити припущення. Може до себе увагу привертає. Може таким чином діють дорослі, гучно до себе привертають увагу і примушують дослухатися. В тому числі, якщо на дитину ви реагуєте лише коли вона гучно протестує. А,може, є проблеми з нервами... Тоді до дитячого невролога. Конкретніше, шукайте мене в будь-яких соціальних мережах. Марія Ратушняк Удачі.
Хонда Александр Валериевич
Адрес: г. Киев, КМКЛ №1
Телефон: 067-726-00-65, [email protected]
Якщо цей період було тривати довго і ви не зможете впоратися самостійно, то звертайтеся до психолога очно.