Анастасія | 2020-12-11 19:17:23

Чи можу я бути вагітною

Доброго вечора! Скажіть будь ласка ,останній незахищених статевий акт був у серпні місяці і після нього почалися критичні і всі 4 місяці йшли критичні дні. Чи можу я бути вагітною ?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, для меня немного не ясна ваша ситуация. Сейчас декабрь. Все это время начиная с августа? У вас кровотечение которое не прекращается? И вы не обращались к врачу на осмотр?