Марина | 2020-12-09 20:58:23

Солітарні легеневі вузлики

Добрий вечір! Скажіть будь-ласка , отримала результати КТ легенів і не знаю, що це і що робити далі. Вузликових утворень, підозрілих на нео / мтс, чи легеневої консолідації не виявлено. Солітарні легеневі вузлики, дрібні, малочисельні, розташовані хаотично, двобічні до 0,3 - 0,5см, в т.ч. найкрупніший (0,5см в діаметрі) в С6 правої легені, вірогідніше доброякісного характеру, давні інфекційні гранульоми, фіброз. Просвіт трахеї та крупних бронхів не змінений. Судини верхнього межистіння та коренів легень не розширені. В плевральних порожнинах і порожнині перикарду вільна рідина не відмічається. Лімфовузли межистіння та коренів легень не збільшені. Вогнищ агресивного характеру в кістках, остеолітичного чи склеротичного характеру, не виявлено. Висновок: КТ – ознак об’ємно - вогнищевої патології, підозрілої на Са / мтс, пневмонії, в т.ч. асоційованої із COVID19, не виявлено. Інші діагностичні знахідки, як описано вище. Рекомендовано: консультація направляючого спеціаліста повторно.

Ответы врачей 1

Рыльцов Александр Юрьевич
терапевт, пульмонолог
Адрес: г. Харьков, Украина
Телефон: +38-066-194-83-81, +38-096-909-87-96, +38-093-364-12-75
Добрий вечір. Чекаю на архів диска КТ.