Настя | 2020-12-08 13:14:52

Сон

Доброго дня У мене така проблемка Донечка півтора року засинає лише тоді коли перебирає моє волосся Скоро садочок Треба щось робити Порадьте як психолог як краще це зробити щоб не зашкодити дитячій психіці

Ответы врачей 1

Ратушняк Мария Викторовна
психолог детский
Адрес: г. Винница, Украина, Детское дошкольное учреждение № 67
Телефон: +380974606690
Доброго дня. Не переживайте. Йдіть в садочок. Діти значно більш гнучкіші, ніж нам це здається. Є багато прикладів у моїй практиці, коли дитина в іншому місці автоматично міняє свою поведінку. Скоріш за усе, ця проблема / якщо це для вас проблема!/ сама по собі відійде з часом. І не буде актуальною з іншими людьми, в дитячому садку, в тому числі.Що можна практично зробити. І це дуже добре, що ви зазделегідь про це дбаєте Спробуйте давати їй або разом з вашим волоссям, або замість нього, якісь ниточки. Китиці від рушника, наприклад. Волосся ляльки, можливо. Коли вона буде вимагати вас, а не ляльку , не відмовляйте. Кажіть:"так, я йдлу,а ти поки приспи ляльку" Ну, щось на це схоже, кажіть. Сенс в цьому, відтермінувати спочатку, а потім і замінити те, до чого звикла дитина, на щось інше. Ви ж з нею спите? Чи тільки присипаєте? Може саме це істинна проблема, а не волосся? А, може, вона взагалі занадто прив'язана до вас, та залежна від вас? Коли будете вести в садочок, поступово, не зразу залишайте надовго. Розплануйте свій графік таким чином, щоб залишати її там спочатку на годину, дві. Спочатку тільки до гри. Без їжі, прогулянок і тис більше, сну. І лише коли вона півдня буде більш-менш спокійно себе почувати, можна залишити спати. Це надзвичайно важливо Удачи. Зі мною можна зв'язатися у ФБ. Марія Ратушняк.