Тінна | 2020-12-06 19:45:27

Облік вагітності

Добрий вечір. Я знаходжуся закордоном. Пішла в лікарню, щоб стати на облік вагітності, але тут мені дали лист з датою і часом , моєї черги. по моїм розрахункам це виходить 13 тижнів. В лікаря, я ще не оглядалася, по факту в перший раз буде в 13 тижнів. Але почуваюся добре. як ви вважаєте мені дочекатися своєї черги, чи йти знову, вагітність перша,тому незнаю як правильно робити?!

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Самый оптимальный срок для прихода к акушеру гинекологу, по мнению специалистов от 9 до 12 недель. Сколько вам лет? Есть ли у вас какие либо хронические заболевания?