Олена | 2020-12-05 10:50:31

Нежить у вагітних

Добрий день. Я на 20 тижні вагітності. В перший день ніс заклало сильно, я промивала аква маріс, капала піносол. Нічого не допомагає. Заснула і дихати не було чим, вночі не витримала і закапала евказолін аква, до ранку поспала. На другий день почалась нежить сильно тече з носа. Промиваю і капаю піносол. Може щось потрібно додати до лікування? Гінеколог каже промивати, а я два дні не дихаю нормально і переживаю за кисень для дитини.

Ответы врачей 2

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день! Не принимайте Пиносол. Если сильно отекает нос можно использовать Наривент спрей по 2 впр в нос 2 раза в день  - 10 дней.
Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Гострий вірусний процес крім промивання нічого більше не потребує,використовуйте гіпертонічний а не ізотонічний розн (аква маріс тільки гіпертрофічний або стронг) по 3 рд+ спостереження за станом. Будьте здорові!