Анастасія | 2020-12-04 11:38:28

Червоне горло, збільшені гланди

Доброго дня. У мене вже близько 2 місяців червоне горло та збільшені гланди. Чаї, полоскання не допомагають. Підскажіть що за хвороба може бути та як лікувати?

Ответы врачей 2

Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Орофарингеальні хвороби не можна визначити шляхом одного огляду!!! У вас скарг немає (або ви не описали), а червоне горло без скарг не лікуються,гланди у вас майже нормально розміру! Будьте здорові!
Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день. Лечение требуется в том случае, если  есть конкретные жалобы ( боль, дискомфорт, повышение температуры тела, увеличение регионарных лимфатических узлов)