Богдан | 2020-11-29 03:21:36

Безсоння

В мене робота в ночі. В день відсипаюсь. Буває такий графік ,що працюю раз в день раз в ночі. Одним словом час на сон чергується. Наприклад ,якщо два - три дні працюю в ночі тяжко заснути в майбутньому в ночі. Чи шкідливо чергувати період для сну часом в день часом в ночі? Чи краще поміняти роботу, щоб був твердий графік для сну???

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте если у вас есть проблемы с нарушением сна, рекомендую установить себе такой график работы при котором ваш организм сможет нормально и адекватно отдохнуть.