Наталія | 2020-11-27 13:11:19

ревнощі

Доброго дня! підкажіть, як правильно реагувати на дитячі ревнощі Дівчинка 2.7 роки, ревнує до молодшої сестри 6 міс особливо, коли на руки бере молодшу тато, родичі, починає зразу теж проситись на руки. Останнім часом, почала говорити, що хочу робити те і се , як молодша сестра (повзати, гризти, КРИЧАТИ) дякую

Ответы врачей 1

Ратушняк Мария Викторовна
психолог детский
Адрес: г. Винница, Украина, Детское дошкольное учреждение № 67
Телефон: +380974606690
Добрий день. Добрий день. Не потрібно пручатися та забороняти дитині те, що вона хоче і робить. Її реакції абсолютно закономірні. Вона бачить, що молодшій дитині більше часу приділяють, ніж їй. Значить, треба бути маленькою, щоб заслужити увагу та любов. Візьміть на руки, пригорніть, покачайте. Скажіть,як любите обох дітей. І її, і молодшу дитину. Нехай поповзає. Може навіть бути регрес у гігієнічних навичках. Вам потрібно терпляче відноситися до всього. Якщо не будете додавати дитині негативу ще й осудом її поведінки,з часом усе стане на свої місця. Удачі.