Леся | 2020-11-26 21:52:47

Епікондиліт

Доброго дня! Чи можливо вилікувати епікондиліт локтьового суглобу? І чи може він бути одночасно на двох руках?? Дігнозований спочатку на лівій руці, а згодом почала так само боліти права. Був проведений курс таблетками, фонофорез з гідрокортизоном, а також курс ударно-хвильової терапії. Бажаного результату всі заходи не принесли(((

Ответы врачей 2

Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64
Можливо і може. Ще є фактори росту (PRP), вправи, стретчинг, спеціальні ортези, фокусна! ударно-хвильова терапія, і навіть хірургічне лікування або ін'єкції гормональних препаратів (зазвичай я їх лишаю на останню чергу при неефективності інших методів). Але те, що ви пройшли звичайну ударно-хвильову без ефекту, ще не означає, що вона не допоможе. Часто в клініках не надто вчасно змінюють "ручку" на апараті, яка досить дорога. Невчасна заміна ручки дуже сильно знижу єфективність процедури. Ви можете відчувати біль від процедури, втім це не означає , що вона приносить користь. Треба спочатку розуміти, де ви цю процедури проходили. Бо я знаю різіні клініки - десь міняють, десь ні. Ну, і інші методи можна пробувати. Немає єдиного ефективного для всіх. Телефонуйте або краще пишіть у Вайбер (068-321-42-87), приходьте, спробуємо вилікувати))
Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
1. Можливо. 2. Може. конт тел 067 408 21 27