Тіна | 2020-11-24 13:24:11

затримка місячних

Добрий день. Останні місячні були 17.10.2020. За 3 дні до настання пмс у мене був незахищений статевий акт, наразі місячні так і не почалися, затрим уже 8 днів. симптоми незначний ниючий біль внизу живота, трішки збільшилися груде, але не болять, і останні три дні спостерігаю незначну нудоту. Зробила тест на 4-5 день затримки він був негативний. Чи можливо завагітніти, якщо зачаття було 3 дні перед місячними? Які шанси? чи це все просто мої накрутки і сильне бажання завагітніти?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте исключить беременность нельзя. Какой у вас менструальный цикл? Бывают ли задержки менструации не считая этой? Обычный тест показывает достоверный результат спустя 10 дней задержки