валентина щербина | 2020-11-16 16:23:53

туреткулез початкова стадія

добридень. мамі 63 роки, поставили діагноз туберкульоз, закрита форма. початкова стадія, прописали і вона приймає безкоштовну терапію - в день по 17 таблеток. дуже поганий стан після них, розладу сну, буже болить шлунок. чи є інші алетрнативні способи лікування?дякуємо

Ответы врачей 1

Всеукраинская Горячая линия по вопросам ВИЧ/СПИД и туберкулеза
фтизиатр, инфекционист, специалист по ВИЧ
Телефон: 0-800-50-30-80
Доброго дня! На жаль, альтернативного лікування туберкульозу, крім прийому антимікобактеріальних препаратів, не існує. Для мінімізації побічних ефектів препаратів слід приймати їх після їжі, також - не за один прийом, а розділяти протягом дня (наприклад, вранці - рифампіцин, вдень - піразинамід, ввечері - ізоніазид та етамбутол), також рекомендується прийом вітамінів В1, В6, гепатопротекторів.