Наташа | 2020-11-15 20:08:42
Доцільність плр
Доброго дня!
Чи є доцільність в ПЛР на ковід, якщо симптоми ГРВІ наявні вже на протязі двох тижнів (озноб, перманентне підвищення температури до 37.5, біль у м'язах).
Вчора температура піднялася вже до 38.5-38.7 і ломота стала в рази сильнішою, як і головний біль.
Кашлю, нежиті не було і немає, горло було червоне, вже не болить.
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"Главврачу"
13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, на вашем месте я бы сдала ПЦР тест так как у каждого человека Covid19, может протекать по разному но симптомы схожи