Маряна Клочаник | 2020-11-15 18:24:00

Пневмонія

Здавала тест на ковід,результат відємний, зробила кт.Написали:у перефиричних відділах нижніх частинок обох легень виявлено вогнище .продовгувате ущільнення легеневої тканини по типу"матового скла"(до 25%ураення легеневої перенхіми)висновок:кт -картина двохстороннього полісигментарного ураження легеневої перенхіми що найімовірніше відповідає пневмонії вірусної етиології(середня ймовірність пневмоніїї ковід 19.обємного процесу в легенях не виявлено.Аналізи в нормі.Що приймати і що робити?Виписали фроміліт,цефму,лактіале,фуцис,нольпазу,Мурол.П’ю четверти день.Можливо є якісь інші ліки? Скажіть.Дякую

Ответы врачей 1

Скачко Борис Глебович
диетолог, терапевт
Адрес: г. Киев, Украина, Авторский клуб «Здоровье»
Телефон: (044)-383-19-20
Можна зробити збір лікарських рослин для профілактики ускладнень.