Людмила | 2020-11-13 09:55:28

Ттг

Добрий день, я довго не могла завагітніти, був повышен ттг, але після його пониження у 2019 році народила. Зараз опять хочу завагітніти, здала ттг в серпні був 3,26, почала пити еутирокс 50. Вчора повторно передала ттн уже став 0,864. Підскажіть як тепер мені пити еутирокс, дозу, і чи потрібно пить. На місці не має лікаря для консультації. Спасибі за відповідь.

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! А навіщо було починати вживати еутирокс з дози 50? Чому не 12,5 або 25 мкг? Тим більше без інформації про Ваш вік, масу тіла. Рекомендую еутирокс 25 мкг 1 місяць, вітамін D (доза 2000 МО в день) 1 міс., далі контроль ТТГ (не більше 2,5, не нижче 0,5).