Олеся Кулик | 2020-11-02 19:56:14

Йод

Доброго вечора. Я вагітна 27 тиждень. У першому триместрі рівень ТТГ був понижений 0.095, Т3 і Т4 в нормі, і будь-які вітаміни з вмістом йоду були протипоказані. Тепер на 27 тижні рівень ТТГ 1.17. Чи можна зараз приймати комплексні вітаміни з вмістом йоду (напр., Garden of life Vitamin code Prenatal з вмістом йоду 295 мкг з морських водоростей)?

Ответы врачей 1

Таран Лилия Федоровна
эндокринолог
Адрес: г. Киев, МЦ 'Универсальная клиника 'Обериг''
Телефон: [email protected]
Добрий вечір! Так, не тільки можна, але і потрібно. Прийом препаратів йоду варто продовжити і на період вигодовування грудьми - 200-250 мкг на добу.